Stomatologia i implantologia Hampel Jakub

Chcesz umówić się na wizytę? 33 858 20 14

Personel

Jakub Hampel

Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu (1996 r.). Specjalizacja I stopnia stomatologii ogólnej (chirurgia stomatologiczna). Uczestnik licznych sympozjów naukowych i konferencji w zakresie protetyki, chirurgii stomatologicznej i implantologii. Od ponad 10 lat poświęca się implantologii i chirurgii stomatologicznej.

Zobacz 14 certyfikatów

Sylwia Synowiec-Kuś

Ukończyła studia w 1999 r. (Śląska Akademia Medyczna w Zabrzu). Specjalizuje się w stomatologii estetycznej oraz dziecięcej, w zakresie których odbywa regularne szkolenia.

Zobacz 7 certyfikatów

Weronika Karut

Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny w Zabrzu. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej oraz dziecięcej, z zakresu których odbywa regularne szkolenia.

Krzysztof Kubicius

Ukończył Akademię Medyczną we Wrocławiu w 1995 r.; wieloletni pracownik Szpitala Śląskiego w Cieszynie; starszy asystent oddziału chirurgii ogólnej i urologii. Uczestnik wielu szkoleń i sympozjów w zakresie urologii, chirurgii i medycyny estetycznej.

Zobacz 17 certyfikatów

Andrzej Daszkiewicz

Absolwent wydziału lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, specjalista anestezjologii i intensywnej terapii. Ukończył studia podyplomowe Medycyna Bólu organizowane przez Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Uzyskał tytuł doktora nauk medycznych w zakresie anestezjologii. Uczestnik wielu krajowych i zagranicznych konferencji naukowych. Członek Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Polskiego Towarzystwa Badania Bólu, Europejskiego Towarzystwa Anestezjologicznego (ESA), Europejskiego Towarzystwa Znieczulenia Regionalnego i Leczenia Bólu (ESRA).

Poradnia leczenia bólu - dr n.med. Andrzej Daszkiewicz

Zobacz certyfikat

Jacek Brańka

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Studia ukończył w 2011 roku. Specjalizuje się w leczeniu endodontycznym (leczenie kanałowe) pod mikroskopem, w zakresie którego odbywa regularne szkolenia.

Zobacz 10 certyfikatów

Magdalena Kozubska

absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu, uczestniczy w sympozjach naukowych i konferencjach w zakresie chirurgii stomatologicznej, stomatologii zachowawczej i endodoncji. Lekarz medycyny estetycznej - absolwentka studiów podyplomowych z medycyny estetycznej

Angelika Kleszewska

Ukończyła studia magisterskie: kierunek Technologia Żywności i Żywienie Człowieka na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Rejestratorka medyczna i asysta przy zabiegach chirurgicznych i implantologicznych. Regularnie szkoli się w tym zakresie m.in. w Diamond Education w Warszawie.

Zobacz 3 certyfikaty

Justyna Duda

Asystentka stomatologiczna, rejestratorka medyczna.

Roksolana Ostapyowska

Ukończyła studia medyczne na kierunku pielęgniarstwo w Tarnopolu(Ukraina). Od 2018r.dyplomowana asystentka stomatologiczna.

Zobacz 3 certyfikaty


Urszula Słowińska-Łuczyńska

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego w Rybniku, dietetyk i  technik sterylizacji medycznej. Regularnie uczestnicząca na kursach i szkoleniach.

Zobacz 26 certyfikatów
Aleksandra Staniszewska

Ukończyła Akademie medyczną w Lublinie .Doszkala się na konferencjach stomatologicznych.Pracuje z wielka pasją i zaangażowaniem

Renata Karpeta

Asystentka stomatologiczna, rejestratorka.

Masz pytania?

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego

Imię i nazwisko Adres e-mail numer telefonu wiadomość
Dziękujemy za
wiadomość
Dziękujemy za wysłanie wiadomości. Postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe.